Tosla’ya Kaydolanlara GittiGidiyor’dan 23 TL Hediye

Tosla insanların birbirlerine para göndermelerine, oyun pinleri satın alabilmelerine işe yarayan bir mobil uygulama. Uygulama 23 Nisan’a özel bir kampanya ile karşımıza çıktı. Kampanyanın ismi ise “Tosla’ya Kaydolanlara GittiGidiyor’dan 23 TL Hediye”.

Tosla'ya Kaydolanlara GittiGidiyor'dan 23 TL Hediye

Tosla ile Gittigidiyor Hediye Kuponu Nasıl Alınır ?

Öncelikle Tosla uygulamasına daha önce hiç kayıt olmamış olmanız gerekiyor. Daha sonra ise uygulamayı Google Play ya da Appstore bağlantılarından indirmeniz gerekiyor. İndirdikten sonra uygulamayı açıp yeni kayıt oluşturmalısınız. Yeni kayıt işlemi başarılı bir şekilde sonuçlandıktan sonra Tosla size bir adet hediye çeki verecek. Bu hediye çekini GittiGidiyor.com adresinden ürünü satın alırken indirim kuponu seçeneği tıklayıp kullanmanız gerekiyor.

Tosla’ya Kaydolanlara GittiGidiyor’dan 23 TL Hediye Kampanya Detayları

  • Kampanya kapsamında 23 Nisan 2020 tarihinde ilk defa Tosla’ya kayıt olan kullanıcılar GittiGidiyor’dan 23 TL hediye çeki hakkı kazanırlar.
  • 23 TL hediye çekini https://www.gittigidiyor.com/ sitesinden tek seferde yapacağın 24 TL veya üzeri alışverişlerde sepette anında indirim olarak kullanabilirsin.  
  • Hediye çeki cep telefonu ve altın alışverişlerinde geçerli değildir. Her kullanıcı kampanyadan bir kez faydalanabilir.
  • Kampanyadan faydalanabilmen için https://www.gittigidiyor.com/ ödeme sayfasında indirim kuponunu seçmen gerekmektedir.
  • Hediye çekini 23 Nisan 2020 00:01 – 25 Nisan 2020 23:59 tarihleri arasında kullanabilirsin.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır. GittiGidiyor ve Aköde kampanyayı dilediği zaman değişiklik yapma ve sonlandırma hakkına sahiptir

Bu gibi kampanyaları ve haberleri anında öğrenmek için sitemizin sağ üst kısmında bulunan Bülten ikonuna tıklayarak mail aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için: Detaylı Bilgi

Ayrıca şu yazımıza da göz atın -> Starbucks Online Satış Yapmaya Başladı

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Insta: @bentunacom
Mail: brktn20@gmail.com

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Giriş Yap

close

Abone Ol