Forza Street İOS ve Android’te Çıktı ! (Oynaması Ücretsiz)

Forza Street, 5 Mayıs itibariyle tüm IOS ve Android cihazlarda çıkış yaptı.

Microsoft’un Forza yaratıcısı Turn 10 Studios‘un oynaması ücretsiz bir yarış oyunu olan Forza Street, 5 Mayıs itibariyle tüm IOS ve Android cihazlarda çıkış yaptı.Forza Street,çıkış tarihinden itibaren ilk 30 gün içinde oyunu yükleyen kullanıcıları hediyeler sunuyor.

forza street

Forza Street Nedir ?

Forza Street 8 Mayıs 2018 tarihinde piyasaya sürülen bir simülasyon video oyunudur. Geçtiğimiz yıl Windows 10 için yayınlandıktan sonra oyuncular adına çok tutulan yarış oyunu,artık IOS ve Android içinde kullanılabilir hale getirildi.

Forza Street yarış sever oyuncular için istedikleri her yerde yarışın tadını yaşayabilsin diye mobil cihazlar için özel olarak tasarlandı. Oyunun yarışları Microsoft’un ana Forza oyunlarından elbette daha kısa.Bunun sebebi mobil odaklı versiyon olması da denebilir.Bazı özel yarışlar bir dakikadan daha kısa süreyi kapsıyor.

Forza Street ana Forza serisi kadar ciddi bir simülasyona sahip değil.Fakat oyun özelleştirmeler,tasarımlar,sokak yarışları,modern süper spor arabalar ve birçok seçenek sunuyor.Oyunun yarışları teknik olarak Miami sokaklarında geçiyor. Oyun içerisinde haftalık Spotlight Etkinlikleri ve sınırlı süreli Temalı Etkinlikler barındırıyor.

Bunların dışında Forza Street çıkış tarihi itibariyle ilk 30 gün içersinde oyunu oynayan kullanıcılarına güzel bir haber sunuyor.

İlk 30 Gün Kullanıcılarına Hediyeler

Oyun 5 Mayıs ve 5 Haziran arasında oyunu yükleyen oyucularına birbirinden güzel hediyeler sunuyor.

5 Haziran arasında oynayanlar için benzersiz bir Ford GT’nin kilidini açacaksınız. Oyunu Samsung cihazında oynayan ve Samsung mağazasından indirenler için, Galaxy temalı özel bir boyaya sahip 2015 Ford Mustang GT veya Galaxy S20 hattını kullananlar için 2015 Chevrolet Corvette Z06 alacaksınız. bazı ekstra oyun içi krediler ve diğer avantajlar. Forza Street ayrıca Xbox Live’a da bağlanır, böylece iOS, Android ve Windows 10’da başarıları ve ilerlemeleri senkronize edebilirsiniz.

Oyununu indirmek için -> Android ya da IOS

Ayrıca şu yazımıza da göz atmayı unutmayın -> Ubisoft 3 Oyunu Ücretsiz Yaptı! (200 TL Değerinde)

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Hayatımdan çok şey bekleyen ve düşlemeyi seven birisiyim.Bazen bazı konularda saçmalıyorum da

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Giriş Yap

close

Abone Ol