Avatar: Son Hava Bükücü Netflix’e Geliyor

Avatar: Son Hava Bükücü Netflix‘e geliyor. Hit animasyon dizisi Avatar, son hava bükücü(The Last Airbender) 15 Mayıs’ta ABD’de Netflix üzerinden yayınlanmaya başlayacak. Netflix, twitter üzerinden önümüzdeki ay yayınlanacağını resmen açıkladı. Yeni gelecek olan bu dizi çizgi film gibi olmayacak. Gerçek oyuncular ve animasyonla beraber çok güzel bir yapım ortaya çıkacak gibi.

avatar son hava bükücü netflix'e geliyor

Sevilen animasyon dizisi su, toprak, ateş ve hava unsurlarına hakim olduğu ve Ateş Ulusunun dünyaya karşı savaşının durdurulmasına yardımcı olduğu için şovun ismi Avatar Aang’ın maceralarını takip ediyor.Avatar başlangıçta 2005 şubat ayından 2008 temmuz ayına kadar Nickelodeon’da yayınlandı.

Avatar,netflix ile ilk kez bağlantılı değil.Platform hizmeti şu anda Avatar’ın canlı aksiyona uyarlanması için çalışmakta.Beklentiler Night Shyamalan filminden daha iyi olması yönünde.Ayrıca Anime’de seslendirme yapan bazı karakterler de oynaması için ikna edilmeye çalışılıyor.Avatar dizide 12 yaşında Aang adında cesur bir çocuk olarak canlandırılan bir karakter halinde ve arkadaşlarıyla birlikte dünyanın geri kalanına karşı yıkıcı bir savaş yürüten zalim Ateş Ulusuyla yüzleşmek zorundalar.

“Avatar: Son Hava Bükücü Netflix’e geliyor” haberini Netflix ekibi twitterdan böyle duyurdu.

Ayrıca şu yazımıza da göz atmayı unutmayın -> Arkada Kalanlar: The Last Kingdom

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Hayatımdan çok şey bekleyen ve düşlemeyi seven birisiyim.Bazen bazı konularda saçmalıyorum da

İlgili Yazılar

1 Yorum

daha çok japon çizgi filmi istiyoruzzz.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Giriş Yap

close

Abone Ol