Assassin’s Creed: Valhalla Geliyor! Yeni Assassin’s Oyunu

Dün tanıtılan Assassin’s Creed: Valhalla ’nın yönetmeni Ashraf Ismail, verdiği bir röportajda oyunun oynanış detayları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Ashraf, bu oyunun diğer oyunlardan farklı olacağını söyledi.

Assassin's Creed: Valhalla

Ubisoft geçtiğimiz günlerde yeni Assassin’s Creed oyununu duyurdu. Yeni Assassin’s Creed’i Black Flag ve Origins’in yönetmeni Ashraf Ismail yöneticek.

Daha farklı

Ubisoft yaptığı açıklamalarda diğer Assassin’s Creed oyunlardan farklı olacağını belirtti. Kendi silahlarımı seçme opsiyonu karakterimizi istediğimiz gibi şekillendirme opsiyonu gibi birçok şeyi oyuncuların isteğine belirticeklerini açıkladılar. Oyun aynı zamanda çok daha farklı RPG mekaniklerine sahip olacak.

Ashraf Ismail‘in dediğine göre oyun içerisinde devasa bir yetenek ağacı sistemi bulunduracakmış. Oyuncular oyun tarzına göre yeteneklerini seçecekler.

Viking gibi

Oyun Viking kültürü içerisinde geçeceği için Viking gibi savaşmak vs. şeyler çok önemli bir planda oluyor. Bunun için de Ashraf Ismail oyunda Viking gibi acımasız bir şekilde savaşacağımızı söyledi. Aynı zamanda Vikingler’in barbar ruhlarını yansıtmaları önemli bir yer kaplıyor.

Oyun içerisin de bir Viking klan liderini yönetiyor olacağız. Bu liderlik bize köyümüzü geliştirme halkımızla ilgili RPG mekaniği sağlayacak.

Assassin's Creed: Valhalla

Assassin’s Creed: Valhalla Çıkış Tarihi

2020’nin sonlarına doğru çıkacak olan Assassin’s Creed: Valhalla için net bir çıkış tarihi belirlenmedi. Ama oyun çıkış için yeni nesil konsolları bekleyebilir (Playstation 5 ve Xbox Series X).

Ubisoft’un paylaştığı Valhalla fragman videosu için linke tıklayabilirsiniz.

Şu yazımıza da göz atabilirsiniz -> CS:GO Kaynak Kodları Sızdırıldı! Oyuncular Tehlikede mi ?

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Yazar

Popüler kültür özentisi olup değilmiş gibi yaşayan bir gencim. Steven Hyde ithafen.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Giriş Yap

close

Abone Ol